Hakkımızda

Türkiye’nin en kolay ve dinamik bulut tabanlı ön muhasebe programına imza attık…

biz

Enko Teknoloji A.Ş; uzun yıllar yazılım sektöründe faaliyet göstermiş, tüm sektörler ile çalışma deneyimi olan, alanında uzman girişimcilerin kurmuş olduğu genç bir şirkettir. Yazılım sektöründe müşterilerine en uygun koşullarla İnovatif  (yenilikçi) sistemler“ ile çözüm üretmeyi ilke edinen yenilikçi bir düşünce temsilcisidir.

Yazılım ve bilişim sektöründe teknolojilerin çok hızlı değişmesi ve yenilenmesi kaçınılmaz bir gerçektir. Enko Teknoloji  bu değişimi müşterilerine en hızlı ve etkin çözümlerle avantaja dönüştürmek için alanında uzman ve tecrübeli kadrosuyla hizmet vermektedir.

Enko Teknoloji deneyimlerini bulut teknolojisi ürünlerine yansıtması, müşteri memnuniyetini esas alan bir ilkeyle hareket etmesi, üretmiş olduğu NkolayOfis yazılımı ile yeni bir farklılık yaratmıştır. NkolayOfis tüm işlemlerinizi optimize ederek kurumunuza katma değer katan, verimliliğinizi artıran, gerçekçi bir bakış açısı sağlayan bir ofis yönetim uygulaması olmuştur.

NKolayOfis 2017 Mart ayında katılmış olduğu, yılın en iyi Fintech (Finansal Teknoloji) girişimlerinin seçildiği StartersHub XO yarışmasında 2017’nin en iyi Fintech’lerinden birisi olmuş ve ön yatırım yapılmaya değer görmüştür.

Bugün destekçileri arasında Tükiye İş Bankası, Gedik Yatırım, Microsoft, Intel gibi dünya devlerinin desteğinde yoluna devam etmektedir.