Basit muhasebe programı her türlü firma için gerekli olan bir araçtır. Bundan dolayı da muhasebe programı sektörel bazda varyasyonlar içerebilmektedir. Bu tip programlar genel hatlarıyla iş yükünüzü hafifletir, banka hareketlerinizi takip eder, kasa banka giriş işlemlerini izler, alacak verecek çek ve senetlerinizi takip eder, vade günlerini belirler. Bunların yanı sıra, alış ve satışlarınızı kaydederek stok bilgilerinizi anında raporlar, muhasebe işlerinizi en kısa sürede yapabilmenizi sağlar. Basit muhasebe programı ile normalde büyük vakit ayıracağımız iş yükünüzü minimum seviyeye indirin!

Basit Muhasebe Programı Nedir?


Basit muhasebe programı, yarattığı kolaylık ile işletmenizin daha aktif olmasını sağlar. Sizlere sunduğumuz muhasebe programını ayrıntılı muhasebe bilgisine gerek kalmadan en kolay ve anlaşılır şekilde kullanabilirsiniz. NKolayOfis ön muhasebe programındaki amaç, her firmanın ve KOBI’lerin rahatlıkla anlayabilmesi ve takip edilmesi gereken girdi çıktı, fatura, banka hareketleri, stok takibi ve cari hesap gibi ön muhasebe programını zorlanmadan kullanabilmenizdir.


NKolayOfis Basit Ön Muhasebe

Amacımız doğrultusunda işletmelere her daim ihtiyacı olan basit muhasebe programı fiyatlarını, en uygun düzeyde tutmaya özen göstermekteyiz. Örnek bir süper market ile bir kasabın ortak noktaları sadece muhasebedir. Bu iki firmanın iş kolları farklı olmasına rağmen web tabanlı bir basit muhasebe programı yine de işlerinde faydalı olur. Bunun için size anında çözüm sunabilecek NKolayOfis uygulamasını 14 gün ücretsiz test edebilirsiniz.

NKolayOfis Özellikleri

Oluşturduğunuz carilerin kontrolü sizde olsun ve istediğiniz anda takibini sağlayın.

Fatura hesaplama programı ile işlemlerinizi tek tıkla gerçekleştirerek zamandan tasarruf edin.

Gelir gider programı, ne zaman nereye ödeme yapacağınızı ve nereden ne zaman ödeme alacağınızı bilmenizi sağlar. Siz de böylece ödemelerinizi ve finansal işlemlerinizi planlayabilir nakit akışınızı kontrol altında tutabilirsiniz.

e-Fatura sayesinde zaman kaybetmeden hazır şablonla faturanızı oluşturun.

Ürünlerinize başlangıç stok miktarı belirleyerek, ürünlerinizin stoktan belirlediğiniz miktar üzerinden düşmesini sağlayın.

İşinizi yönetirken farklı bankalardaki paranızı yönetmek için fazla zaman harcamayın. Bir NKolayOfis ürünü olan BankFIX üzerinden tüm banka hesaplarınızı takip edebilir, finansal verilerinizi yönetebilirsiniz.

Ön muhasebe ile ilgili bütün raporlara ayrıntılı bir şekilde her yerden erişim sağlayabilirsiniz.

Firmanıza ait projelerin takibini ve ilgili raporlarını zaman kaybetmeden İnternet olan her yerden erişim sağlayın, zaman kaybı ve iş yükünden kurtulun.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler:

Siz de NKolayOfis’i 14 gün ücretsiz deneyin

Devam ettiğinizde kullanım koşullarını kabul etmiş sayılırsınız.