Avukatlık bürolarında cari takibi yapmak ve her işletmede olduğu gibi finansal sürdürülebilirliği sağlamak büro sahiplerinin başlıca odak noktalarındandır. Cari bazlı nakit akışı takibi ile gelir gider yönetimi yapılırken, bu sayede geleceğe yönelik harcamalar da planlanabilir. En kolay cari takip ve nakit akışı yönetimi için NKolayOfis’i 21 gün ücretsiz deneyin.

Avukatlık Büroları İçin NKolayOfis Cari Takibi ve Daha Fazlası

 • Cari takibi sayesinde müvekkillerinizle alacak ve borç takibi yapabilirsiniz.
 • Personel carileri oluşturabilir, bürodaki avukat ve diğer çalışanların maaş, prim ve avans yönetimini gerçekleştirebilirsiniz.
 • Müvekkilleriniz ve personeliniz dışında ortaklar ve iş birliği yaptığınız işletmeler gibi diğer carileriniz için cari kartları oluşturabilir, nakit akışınızı yönetebilirsiniz.
 • Gider yönetimi modülü ile dava dosyaları giderlerini ve işletmeye dair yapılan tüm diğer harcamaların takibini yapabilirsiniz.
 • Büro çalışanlarına rol bazlı yetkiler verebilir, çalışanlarınızın ticari akışında rol alıp yetki sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
 • Türkiye’nin önde gelen 12 bankası ile sağlanan entegrasyon sayesinde tüm ticari hesaplarınızı tek bir platformdan takip edebilirsiniz, online bankalarınızdaki hesaplarınızı anlık görebilirsiniz.
 • Sisteme kolayca kasa ve banka tanımlayarak tüm finansal işlemlerinizi takip edebilirsiniz.
 • NKolayOfis bulut tabanlı bir program olduğu için verilerinizi güvenli bir şekilde saklayabilir, verilerinizi kaybetme riskini en aza indirebilirsiniz.
 • Tüm bu işlemleri büro dışında da telefon veya tabletinizden rahatlıkla yapabilirsiniz.
 • İş yönetiminizi dijitalleştirebilir, gelişen teknoloji ile siz de iş süreçlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.
 • NKolayOfis bulut tabanlı olduğundan hiçbir kurulum maliyeti gerektirmez. Uygun paket fiyatlarını incelemek için Fiyatlar sayfamızı ziyaret edin, uygun fiyatlardan siz de yararlanın.

Daha Kolay Bir Muhasebe Yönetimi İçin E-Fatura

NKolayOfis e-fatura entegrasyonu ile iş süreçlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. E-fatura hukuki nitelikleri bakımından kağıt fatura ile aynı geçerliliğe sahip olup, dijital ortamda hazırlanıp taraflara sunucular aracılığıyla gönderilmektedir. Faturalar dijital ortamda saklanabileceğinden kaybolma riskleri en aza indirgenir. Ayrıca kağıttan ve zamandan tasarruf sağladığından kaynak yönetiminin daha verimli yapılmasını sağlar. Bu sayede kaynak yönetimi de kolaylaşır.

21 Gün Ücretsiz Dene


NKolayOfis ile cari takibi için

21 Gün Ücretsiz Dene

 

Bunu okuyanlar şunları da okudu:

Dijital Dönüşüm ve Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler İçin Önemi

E-Fatura Mükellefleri Kimlerdir? Yeni Düzenlemeler Neler?

Cari Hesap Takibi

Siz de NKolayOfis’i 21 gün ücretsiz deneyin

Devam ettiğinizde kullanım koşullarını kabul etmiş sayılırsınız.